Yeni

Hakkımızda

sideblock

sideblock

Şirketimiz 2000 Yılında İç Giyim ve Çeyiz ile ticaret sektöründe binlerce ürün çeşidinin bir arada bulunduğu toptan satış mağazasına (NİSS & MELİS Çamaşır ve Toptan ) sahip olmaktadır.                                             OTANTİKİCGİYİM 2013 Yılından itaberen e-ticaret sektöründe hizmetinizdedir.Türkiye'nin en büyük online iç giyim mağazasıdır.

Yerli yabancı birçok markanın binlerce yeni sezon modelini, tek bir kulvardan satışa sunan OTANTİK İÇ GİYİM, en güvenilir markaların sezon koleksiyonlarının 'en' lerini avantajlar ile sunar. Aynı zamanda markaların sezon sonu ürünlerine özel kampanyalarını da bulabileceğiniz geniş ürün çeşidi ve farklı seçenekleri ile mağazalarda bulunması mümkün olmayan en yeni, en şık iç giyim modellerini en hesaplı fiyatlar ile tek bir "tık" la önünüze serer.

İç giyim moda haberlerinden stil önerilerine kadar farklılıklar sunan OTANTİK İÇ GİYİM, Siparişlerinizin tümünü stoklarından temin ederek 16:00'dan sonra verilen siparişleriniz ertesi gün kargoya teslim edilir.

OTANTİK İÇ GİYİM ' e  7 gün 24 saat  telefon (WHATSAP:0532 710 76 58 ) ve e-posta(info@otantikicgiyim.com) güvenli,kolay ve sorunsuz bir alışveriş gerçekleştirebilirsiniz.

otantikicgiyim.com sadece online olarak satış yapar. Toptan mağaza (NİSS & MELİS ÇAMAŞIR VE TOPTAN) 

COŞAR BİLİŞİM OTOMOTİV GAYRİMENKUL İNŞAAT TEKSTİL SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Posta Adresi : COŞAR BİLİŞİM ARAS KARGO AŞİREFENDİ ŞUBESİ FATİH / İSTANBUL

TEL:  0216 575 07 45 - 0212 522 29 36 - 0532 710 76 58

E-posta: info@otantikicgiyim.com -  sosyal@otantikicgiyim.com

          

© 2014 | Tüm Hakları Saklıdır!