Yeni

Gizlilik Politikası

sideblock

sideblock

Alışveriş sitenizden yaptığım alışveriş esnasında tarafınıza beyan ettiğim kişisel ve özel bilgilerin güvenliğinden nasıl emin olabilirim?

İlkeli ticaret ve hizmet anlayışı gereği sitemizden alışveriş yapan tüm müşterilerimizin kişisel bilgilerinin gizliliğine büyük önem vermekteyiz. Üye kayıt işlemi esnasında tarafımıza iletmiş olduğunuz gsm no ve elektronik posta adresi üçüncü kişi ve kurumlar ile asla paylaşılmamakta sadece tarafınızla lüzum dahilinde iletişim kurulması için tercih edilmektedir.

Benzer şekilde alışverişlerinizin teslimi ve fatura düzenlenmesi için sisteme kaydettiğiniz; TC kimlik numarası, vergi numarası, adres ve diğer bilgileriniz hukuksal mercilerden (savcılıklar ve mahkemeler) gelen talep haricinde başka hiç bir kişi ve kurum ile paylaşılmamaktadır.

Banka kartı veya kredi kartı ile gerçekleştirdiğim alışverişlerde uygulanan güvenlik önlemleri nelerdir?

Sitemizden yaptığınız alışverişlerinizin ödenemerini debit kart (banka kartı) veya kredi kartı ile yapmanız durumunda sisteme ödeme için girdiğiniz kart bilgileri hiç bir şart altında serverlarımızda saklanmamaktadır. Ayrıca alışveriş ödemeleri esnasında kullanılan SSL sertifikaları sayesinde siber saldırılara karşı önlem alınmaktadır. Ödeme yaptığınız debit kart veya kredi kartı ile ilgili bilgiler firmamız çalışanları dahil olmak üzere hiç kimse tarafından görüntülenememektedir.

Alışveriş sitenize ne kadar güvenebilirim?

COŞAR BİLİŞİM OTOMOTİV GAYRİMENKUL İNŞAAT TEKSTİL SANAYİ TİCARET  LİMİTED ŞİRKETİ olarak www.otantikicgiyim.com adresli online alışveriş sitesinde ürün satışı gerçekleştirmektedir. Gerek Ticaret Odası ve gerekse vergi dairesinde tescili yapılmış olan şirketimiz 2013 yılından bu zamana kadar güvenli alışverişin adresi konumundadır. Şirketimizin kayıt bilgileri İstanbul Ticaret Odası web sitesi üzerinden kontrol edilebilmektedir.

Satın aldığım ürünlerin taşıma esnasında gizliliği için hangi tedbirler alınıyor?

Firmamız müşteri gizliliğine son derece önem vermektedir. Bu kapsamda sitemizden satın aldığınız ürünler dışarıdan bakıldığında içerisinde ne olduğu anlaşılmayacak şekilde paketlenerek kargoya verilmektedir.

Tarafıma ulaşacak ürün paketi üzerinde site adı veya iç giyim ibaresi geçecek mi?

Siparişlerinizin kargoya verilmesi esnasında ürün niteliği tekstil olarak belirtilmektedir. Ayrıca sevk belgeleri üzerinde site adımız değil yukarıda belirttiğimiz şirket adımız yer almaktadır. Benzer şekilde fatura üzerinde de şirket adımız ve ünvanımız yer almaktadır.

Siparişlerimi teslim edecek kargo görevlisine ürün içeriği belirtiliyor mu?

Siparişleriniz satış departmanımız tarafından içeriği görülmeyecek şekilde paketlenmekte ve kargoya teslim edilmektedir. Bu nedenle siparişinizi teslim alan kargo birimi ve size ulaştıran kargo görevlisinin ürününüzün ne olduğunu öğrenmesi mümkün değildir. Firmamız gizlilik esası ile hizmet sunmaktadır.

© 2014 | Tüm Hakları Saklıdır!